HABERLER
Gebze Şubemizin 9. Olağan Genel Kurulu Toplandı

30.05.2012Sendikamızın Gebze Şubesinin 9. Olağan Genel Kurulunu 26 Mayıs 2012 tarihinde gerçekleştirdik. Genel kurul, Genel Başkanımız Sayın Abdullah KARACAN, Genel Merkez Yöneticilerimiz, şubelerimizin başkan ve yöneticilerinin yanı sıra işyerlerimizden temsilci arkadaşlarımız ve üyelerimizin de katılımıyla oldukça coşkulu geçti. Yapılan oylama sonucunda Ziya Ünal tekrar Şube Başkanı seçildi.

Genel Başkanımız Abdullah Karacan Genel Kurul’da yaptığı konuşmada Lastik-İş’in bugünki geldiği noktayı vurgulayarak, “Hepinizin yakından bildiği gibi on yıl önce Lastik-İş neredeyse dağılma noktasına gelmiş ve kayyuma devredilmesi konuşulmaya başlanmıştı. Sevinç ve gururla belirtmeliyim ki bugün sendikamız her açıdan örnek gösterilen bir konuma yükselmiştir. Daha on gün önce, 19 Mayıs 2012’de, Kocaeli’de Sosyal Tesislerimizin açılışını yaptık. Burada sendikamızda yaşanan gelişmeleri kısaca özetleyerek hafızalarımızı tazelemek istiyorum.
2002’den 2012’ye kadar geçen on yılda;
2002 yılında Kocaeli Şube binasını,
2004 yılında sendikamızın İstanbul’daki Genel Merkez binasını,
2007 yılında sizin bölgenizdeki Gebze Şube binasını,
2008 yılında İstanbul ve İzmir şube binalarını,
2009 yılında Çerkezköy Bölge Temsilciliği binasını,
2011 yılında 19 Mayıs’ta açılışını yaptığımız Kocaeli Sosyal Tesislerini,
2012 yılında Adapazarı Şube binasını, sendikamıza kazandırdık.
Göreve geldiğimiz dönemde bu hedefleri ortaya koyduğumuzda herkese hayal gibi geliyordu. Ama işte hayallerimiz tek tek gerçekleşiyor.” dedi. Karacan ayrıca Gebze Şubesi de dahil olmak üzere sendikamızın tüm üye, temsilci ve yöneticilerinin yeni örgütlenmeler için çaba göstermesi gerektiğinin altını çizdi.


Genel Kurul’un sonunda yapılan seçimlerde Gebze Şube Yönetim Kurulu üyeleri aşağıdaki şekilde oluştu.


ZİYA ÜNALBAŞKAN
ÖZAY BEKTAŞ
İDARİ SEKRETER
CEYHUN KARA
MALİ SEKRETER
M.CUMHUR ÖZ ÜYE
ERKAN TONGAZ ÜYE
TANER KÜÇÜKŞAHİN ÜYE
YÜKSEL TURHAN
ÜYE     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr