HABERLER
Lastik-İş Tesisleri Mükemmel Olmuş

30.05.2012Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Lastik-İş Sosyal Tesislerini çok beğendi.

Lastik-İş Koceli Sosyal Tesisleri ile İlgili Basında Çıkan Haberler....

LASTİK-İŞ TESİSLERİ MÜKEMMEL OLMUŞ

Kocaeli Gazetesi/30.05.2012

Lastik İş Sendikası’nın sosyal tesislerini gezen Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu “Tesisler mükemmel olmuş, sahip çıkarak korumak gerek” dedi. Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Lastik-İş Sendikası Sosyal Tesislerini gezerek, incelemelerde bulundu. Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan tarafından karşılanan KSO Başkanı Zeytinoğlu, İşçi sendikası tarafından ortaya konulan eserin mükemmel olduğunu vurgulayarak, “Kocaeli’nin önemli bir eksiğini gideren Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Karacan’ı kutlarım” dedi. KSO Başkanı Zeytinoğlu, İzmit Körfezinin en güzel alanlarından birini Kocaeli Büyükşehir Belediyesi en yerinde bir kararla Lastik-İş Sendikasına verdiğini açıkladı.

TESİSLERE SAHİP ÇIKILMALI
KSO Başkanı Zeytinoğlu, Lastik-İş Sendikasını kayyumun elinden alarak bugünlere getiren Genel Başkan Karacan’ın oldukça zor bir görevini yerine getirdiğini belirterek, bugün kurumunu en güçlü hale getirdiğini söyledi. Lastik-İş Sendikası Tesislerinin çok mükemmel olduğunu ve öncelikle bu tesislere bölgemizde bulunan lastik fabrikaları işçilerinin sahip çıkması gerektiğini vurgulayarak, “Lastik-İş Sendikası’nın bu güzel tesislerine önce lastik işçileri, daha sonra Kocaeli halkı sahip çıkmalıdır. Kocaeli Sanayi Odası olarak bu tesislerin devamı yönünde desteğimiz eksik olmayacaktır” dedi.

     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr