HABERLER
Genel Başkanımız Karacan Başkanlığında Sendikamızdan Bir Heyet Japonya'da İncelemelerde Bulundu

20.11.2012Sendikamızın temsilci ve yöneticilerinden oluşan bir grup Genel Başkanımız Abdullah Karacan’ın başkanlığında Lastik İş kolunda incelemelerde bulunmak üzere 20 Kasım 2012 tarihinde Japonya’ya gitti.

Bu ziyaret üç gün boyunca Bridgestone’nun fabrikalarında ve çeşitli birimlerinde incelemeler yapılarak sürdürüldü. Bridgestone’nun Tokyo fabrikası ziyaret edildi ve çalışma düzeni yerinde gözlendi. Aynı şekilde iş güvenliği uygulama binasında incelemelerde bulunuldu. “Bridgestone Today” isimli lastik müzesi ziyaret edildi. Bridgestone’nun Tokyo’daki merkez ofisinde ülkemizin de içinde bulunduğu bölgelerden sorumlu yöneticilerle görüşmeler yapıldı.

Bu ziyarette Bridgestone’nun Uluslar Arası Lastik Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Asahiko Nishiyama, Asya Pasifik Çin Ortadoğu ve Rusya’dan sorumlu Başkan Yardımcısı Kunutoshi Takeda ve Uluslar arası Çalışma İlişkilerinden Sorumlu Genel Müdür Hidenobu Satomi ile çeşitli toplantılar yapıldı ve görüş alış verişinde bulunuldu.

Bu görüşmelerde, Genel Başkanımız Karacan sendikamızın yapısı ve politikaları konusunda bilgiler vererek lastik işyerlerinde iş barışının önemi üzerinde durdu ve iş barışının sürekli hale getirilebilmesi için gerekli gördüğü konuları vurguladı.

Ziyarette Brisa yöneticileri Uğurtan Doğan, Bülent Karaca ve Haluk Kürkçü çalışmalar eşlik etti.

Genel Sekreterimiz Alaaddin Sarı’nın da içinde yer aldığı sendikamız ekibi temaslarını tamamlayarak 24 Kasım 2012 tarihinde yurda döndü.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr