HABERLER
Karacan ve Karaosmanoğlu'nun Pirelli Ziyareti

27.11.2012Genel Başkanımız Abdullah Karacan ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu 27 Kasım 2012 günü Türk Pirelli Lastikleri işyerini ziyaret ettiler. İşyerinde Fabrika Müdürü Ayhan Güven’le görüşen Karaosmanoğlu ve Karacan daha sonra yemekhanede işçi arkadaşlarımızla bir sohbet toplantısı yaptılar.

İşyeri yönetiminin fabrikanın üretim ve çalışma düzeni hakkında bilgi aktardığı toplantıda, çevre düzenlemesi üzerinde de duruldu.

İşçilerle yapılan toplantıda konuşan Genel Başkanımız Karacan, genel bir değerlendirme yaptıktan sonra Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Karaosmanoğlu’nun aramızda bulunmasından duyduğu memnuniyeti belirtti.

Karaosmanoğlu’da işçilere hitaben yaptığı konuşmada üretimin ve alın terinin öneminden söz ederek “Ben Pirelli’nin bu fabrikasında işveren, sendika ve işçiler arasındaki iş barışını ve çalışma huzurunu Türkiye’ye örnek gösteriyorum” dedi.

Genel Başkanımız Abdullah Karacan’ın Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Karaosmanoğlu ile yaptığı bu ziyaret Kocaeli Basınında yer aldı. Aşağıda bu ziyaretle ilgili basında çıkan haberleri bulabilirsiniz.

Özgür Kocaeli Gazetesi/29 Kasım 2012

 
 
 
Demokrat Kocaeli Gazetesi/29 Kasım 2012
 
Kocaeli Gazetesi/29 Kasım 2012
     
Site içi arama:

Lastik-İş'ten HaberlerAdres: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:83 RIZA KUAS Genel Merkez Binası 34696 Üsküdar İSTANBUL
Tel: (0216) 339 04 00 (Pbx) Fax: (0216) 339 23 13
E-Posta: lastik-is@lastik-is.org.trHer Hakkı Saklıdır. Copyright www.lastik-is.org.tr